#1 2007-12-28 11:06:09

Patryk128

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2007-12-28
Posty: 6
Punktów :   

Dowcipy

Koles chce sobie kupic Mercedesa za dwadziescia tysiecy EURO i zabraklo mu 2 Euro. Mówi do sprzedawcy: Poczekaj pan wyjde na ulice od kogos pozycze te dwa Euro.
Spotyka kolesia i mowi: Pozycz pan 2 Euro na Mercedesa. A on na to: To masz 4 i mi tez kup.

Ostatnio edytowany przez Patryk128 (2007-12-28 11:06:23)

Offline

 

#2 2007-12-28 12:59:33

Walsemore

Moderator

Zarejestrowany: 2007-11-22
Posty: 75
Punktów :   

Re: Dowcipy

Heh. Ja mam taki fajny kawal zwiazany z polityka ;]. Moze ktos z was oprocz mnei tym sie interesuje? Otoz tak:
Idzie sobie poseł Samoobrony przez plaze. Patrzy: jakas mala kaluza. Podchodzi i widzi... zlota rybke xD. No i przez to, ze mu Lepper za duzo bajek naopowiadal na temat zlotych rybek, wzial ja i wrzucil do morza. I wtedy rybka przemawia ludzkim glosem:
-Jestes dobrym czlowiekiem. Nie mowie ze uczciwym. Spelnie twoje trzy zyczenia
-Zara... hmmm... Niech pomysle -poseł mysli, mysli, mysli- wiem! Chce miec jakis wyjechany apartament nad morzem z bajecznymi widokami
-Twoje zyczenie jest dla mnie rozkazem
Pojail sie trzask i blyski. Po minucie poseł znalazl sie nad basenem w naprawde odjechanym apartamencie i popijal sobie koktajla
-Drugie zyczenie?-pyta rybka
-Chce miec... eeeee... mila zone
-Przykro mi, spelniam tylko zyczenia materialne
-No to moze hemm... O juz wiem! Poprosze o konto w banku z jedynka i 20 zerami
-Juz
Pojawily sie blyski i blaski i poseł znalazl sie w banku. Zapytal sie o stan konta i okazalo sie, ze ma zazyczona kwote na koncie.
-Ostatnie zyczenie?
-Hmm... Nie chce juz nigdy wiecej pracowac
Nagle wszystko zniklo i poseł z powrotem znalazl sie w sejmie

Offline

 

#3 2007-12-28 19:08:38

PityoN

Moderator

8215399
Call me!
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2007-12-07
Posty: 63
Punktów :   
Wiek: 15
Serwer w LFO: LAW
WWW

Re: Dowcipy

Ale bzdurne A ja mam inny, o ptaszku.
Siedzi sobie ptaszek na gałęzi i cwierka.
Przychodzi jesień a ptaszek nadal cwierka.
W końcu nadchodzi zima, wszystkie ptaszki odlatują do ciepłych krajów a ten ni rusz siedzi na dupie i cwierka.
Po paru dniach temperatura się tak obniżyła że ptaszek zamarzł na bryłkę lodu. Gałąź się ułamała a ptaszek spadł na ziemię. Po pewnym czasie przyszedł pies i sromotnie zesrał się na zamrożonego ptaszka. Ptaszkowi zrobiło się ciepło i zaczął cwierkac. Nagle usłyszawszy śpiew ptaka kot przyszedł i wszamał ptaszka.

Morał: Jak siedzisz w gównie to morda w kubeł.
To był dowcip mojego kolegi, jakby co to nie ja jestem autorem.      ALL RIGHTS RESERVED


To link do mojej strony o modach do LF2. www.eliteam.yoyo.pl Teraz robię (sam niestety) moda o nazwie NES (naruto era shinobi). Jak cię to interesuje to wbijaj do mnie na stronę. [uwaga : szybki postęp prac]
Jakbyście byli tak mili i wchodzili na poniższy link w celu zagłosowania na moją stronę (wystarczy kliknąć wbijaj do rankkingu !!!) to był bym wam bardzo wdzięczny.
http://lf2.rankking.com/?identyfikator=PityoN

Offline

 

#4 2008-09-27 10:05:09

Spyder

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-09-27
Posty: 8
Punktów :   

Re: Dowcipy

ja mam pare

Po czym poznac ze polityk kłamie? Po tym ze rusza ustami.

Związek radziecki postanawia nakręcic film(reklame) O DOBROCI sTALINA.

Kamera nagrywa podchodzi mała dziewczynka i mówi"wujek ,daj cukierka"

Na to staliin SPIER****

Wtedy kamera przewróciła sie i nagrała tekst napisu" A MÓGŁ ZABIC!"

moze troszke niezrozumiałem to 2 ale....

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bringyourownbeer.pun.pl www.snipereliteasg.pun.pl www.chomiki-pbf.pun.pl www.cultstyle.pun.pl www.medialna.pun.pl